KGHM. Wirth wśród najlepszych

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????W gronie najlepszych menadżerów 2014 roku znalazło się miejsce dla szefa KGHM – Herberta Wirtha. Redakcja Bloomberg Businessweek Polska co roku przyznaje takie wyróżnienia prezesom dwudziestu firm działających w Polsce za najwyższy poziom usług, innowacyjne produkty i efektywną obecność na międzynarodowych rynkach.

– Przekroczyliśmy swoisty Rubikon poprzez uruchomienie produkcji w kopalni Sierra Gorda oraz zejście z wydobyciem w polskich kopalniach poniżej poziomu 1250 metrów – powiedział Herbert Wirth odbierając nagrodę. – Oba te sukcesy były efektem współpracy, będącej jedną z fundamentalnych wartości i podstawą zarządzania KGHM. Bez zaangażowania ze strony całego zespołu ludzi niemożliwa byłaby realizacja przedsięwzięć o takiej skali. W KGHM udowadniamy, że dzięki współdziałaniu możliwe jest przekształcenie firmy o zasięgu lokalnym w międzynarodową grupę kapitałową działającą na trzech kontynentach – dodał prezes KGHM.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Uroczysta gala z udziałem nagrodzonych osób odbyła się w centrum artystycznym Skwer w Warszawie. Wśród dwudziestki menedżerów wyróżnionych przez redakcję Bloomberga znajdują się ci najlepsi i najbardziej efektywni szefowie polskich firm, którzy w danym roku wykazali się sukcesami, wytrwałością, skutecznością, nowoczesnym podejściem do prowadzenia biznesu i umiejętnością skutecznego konkurowania na rynku polskim i za granicą.

DRM/ źródło i foto: KGHM

Dodaj komentarz