Każdy może wykonać świąteczną ozdobę

Chyba nikt nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez świątecznych dekoracji. Te będzie można wykonać własnoręcznie podczas warsztatów w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie. Lubińskie zoo rusza z cyklem świątecznych warsztatów.

Świąteczna strefa kreatywności to zajęcia przygotowane przez Centrum Edukacji Przyrodniczej. Dzięki warsztatom uczestniczy z pewnością poczują klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

– To nasza propozycja na spędzenie przedświątecznych poniedziałków grudniowych. Zapraszamy do kawiarni w lubińskim zoo dzieci wraz z opiekunami – informuje Agata Bończak, dyrektor Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie.

W pierwszy poniedziałek tematem warsztatów będzie choinka, w drugi – tworzenie ozdób wszelakich, a w ostatni – wianki.

Spotkania odbędą się 6, 13 i 20 grudnia między godziną 16 a 18. To będą poniedziałki, żeby łatwiej było zapamiętać. Liczba miejsc jest ograniczona więc zapisy już się rozpoczęły i warto się z nimi pośpieszyć – dodaje Bończak.

Zajęcie są bezpłatne. Wykonanymi ozdobami uczestnicy warsztatów będą mogli udekorować swoje domy. Centrum Edukacji Przyrodniczej zapewnia niezbędne materiały.

Dodaj komentarz

*

code