Opublikowany: wt, Lip 10th, 2018

Kandydat PiS dostał nową posadę

Arkadiusz Baranowski zastąpił Adama Babuśkę na stanowisku szefa legnickiego oddziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie temu anonimowy dla większości legniczan samorządowiec został rekomendowany na kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach o fotel prezydenta nadkaczawskiego miasta.

– Na ile jestem zaskoczony? Powiedzmy, że na 70 proc. – zdradził nam 39-letni Arkadiusz Baranowski dzień po ogłoszeniu rekomendacji komitetu politycznego PiS. – Legniczanie mnie nie znają? Teraz jest czas, by poznali mnie lepiej. Nie jestem zupełnie anonimowy jeśli chodzi o pracę w samorządzie, mam też niezbędne doświadczenie – argumentował.

Po niespełna dwóch tygodniach 39-letni Baranowski, rodowity legniczanin, został pełnomocnikiem zarządu miejscowego oddziału WFOŚiGW, zastępując Adama Babuśkę, który przeniósł się do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przypomnijmy, że do marca br., kandydat PiS na przezydenta Legnicy, z wykształcenia prawnik, pełnił funkcję wicestarosty jaworskiego, jednak został odwołany ze stanowiska przez radę powiatu. Wcześniej bezskutecznie starał się o mandat radnego w Legnicy, ale i o fotel burmistrza Jawora.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..