Jutro spotkanie z Beatą Tadlą

IMG_0954Czas na siódme już Spotkanie Kobiet w Legnicy, którego gościem będzie znana dziennikarka i ambasadorka nadkaczawskiego miasta – Beata Tadla. Jak wyglądały jej pierwsze zawodowe kroki? Dlaczego presja i łzy to redaktorska codzienność? Na te i wiele innych pytań żurnalistka odpowie już jutro w LETIA Business Center.

– Beata Tadla opowie o początkach swojej kariery, którą rozpoczęła w Legnicy. Odsłoni przed nami również kulisy pracy w mediach. Dziennikarka sięgnie pamięcią do najciekawszych, ale i nierzadko stresujących wydarzeń w swoim zawodowym życiu. W końcu zawód dziennikarza wiąże się z dużą presją – zapowiada Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Znana dziennikarka będzie gościem siódmego spotkania, na które legniczanki zaprasza miejscowy Ratusz. Poprzednie zgromadziły setki osób. Opowieści Beaty Tadli będzie można posłuchać już jutro, 11 maja, w LETIA Business Center przy ul. Rycerskiej 24. Początek o godz. 17.30. Wstęp wolny. Każda z pań, która się tam pojawi, wróci do domu z upominkiem.

– Przed spotkaniem z gościem uczestniczki zaprosimy na bezpłatne skorzystanie z usług partnerów naszego wydarzenia – zdradza Rodak, wyliczając, że legniczanki spróbują m.in. pysznej kawy i herbaty czy smakowitych słodkości, dowiedzą się też, jak jeść zdrowo i lekko oraz jak dbać o urodę. – Mamy też małą niespodziankę dla miłośników dobrej muzyki. Na spotkaniu zagra niesamowity zespół Kminek, będący rzadkim przykładem na polskiej scenie muzycznej dobrego chilloutu i zmysłowej elektroniki – dodaje rzecznik legnickiego magistratu.

Dodaj komentarz