Jeden ukradł miód, drugi perfumy

Za włamania do pasieki i kradzież ramek z miodem odpowie przed głogowskim sądem 28-letni mieszkaniec powiatu górowskiego. Z kolei, 33-letni mieszkaniec Góry ma na swoim koncie włamania i liczne kradzieże, m.in. perfum, a także posiadanie narkotyków.

28- latka podejrzanego o włamania i liczne kradzieże ustalili i zatrzymali kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

– Jak ustalili policjanci, podejrzany ma na swoim koncie kilka włamań do pasieki i kradzież ponad 50 ramek z miodem – informuje kom. Agnieszka Połczyk, oficer prasowy KPP w Górze. – Funkcjonariusze udowodnili mu również kradzież taczki i opryskiwacza. Sprawca nie zważał na to, jakie czyni szkody, przez co łączna suma poniesionych strat wyniosła ponad cztery tysiące złotych.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia. Tyle samo może spędzić za kratkami 33-letni mieszkaniec Góry.

– Jest podejrzany o włamanie do jednego z budynków mieszkalnych na terenie miasta – dodaje kom. Agnieszka Połczyk. – Łupem sprawcy padły sztućce, zegarek damski oraz drobny sprzęt RTV.

Policjanci udowodnili mu jeszcze liczne kradzieże perfum w górowskich drogeriach o wartości, w sumie, ponad 600 złotych, a ponadto – kradzież czterech akumulatorów wartych 600 zł i posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia tych przestępstw.

Fot. UR

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..