JAWOR. Złoty medal na 30-lecie pracy

starostwo jawor  medalZa sumienną i wieloletnią pracę na rzecz państwa, Stanisław Laskowski, starosta jaworski, został wyróżniony złotym medalem. Uroczystość odbyła się w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Odznaczenia przyznawał Bronisław Komorowski.


Obchody 25 rocznicy wolnych wyborów były doskonałą okazją do uroczystości poświęconej wręczeniu wyróżnień, takich jak Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski, Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże. Za wybitne osiągnięcia w kształtowaniu państwa wyróżniona została m.in. Jolanta Bujwid za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej, Jerzy Ignaszak za działalność społeczną i charytatywną, Zenon Okraszewski – za zasługi w pracy naukowej i dydaktycznej.

jawor 30 lecie starostaW uroczystości uczestniczył starosta jawora, któremu również zostało przekazane odznaczenie.

– Starosta otrzymał Medal za Długoletnią Służbę, która wynosi ponad 30 lat. Krążek w kolorze złotym, a takim właśnie wyróżniony został starosta, przyznawany jest za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa – mówi Edyta Czopp- Zielińska z wydziału rozwoju, promocji i funduszy europejskich, starostwa powiatowego w Jaworze.

W imieniu Prezydenta RP medal wręczył staroście Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz oraz Wicewojewoda Ewa Mańkowska.

ER, DRM/FOT. POWIAT JAWORSKI

Dodaj komentarz