Opublikowany: wt, Sie 2nd, 2016

JAWOR. Wydział komunikacji zmienia miejsce

StarostwoStarostwo Powiatowe w Jaworze przejęło pomieszczenia po banku, który do niedawna miał swoją siedzibę w budynku przy ulicy Wrocławskiej. Dzięki pomyślnie zakończonym negocjacjom będzie możliwe dogodne rozmieszczenie biur starostwa.

Wprowadzone zmiany usprawnią także funkcjonowanie urzędu – swoją siedzibę zmieni Wydział Komunikacji i Drogownictwa, który obsługuje największą liczbę interesantów.

– Chcemy by w jednym miejscu można było zarejestrować pojazd, odebrać  prawo jazdy oraz dokonać za to opłat w kasie. Nowe pomieszczenia pozwolą na zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań, które z pewnością przełożą się na sprawniejszą obsługę i mam nadzieję większe zadowolenie klientów. Szczególnie myślę tu też o osobach starszych i niepełnosprawnych – mówi Stanisław Laskowski, starosta jaworski.

Pomieszczenia w budynku starostwa, w których będzie się mieścił Wydział Komunikacji i Drogownictwa najpierw zostaną odnowione.

SIL/ fot. powiat-jawor.org

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..