Opublikowany: wt, Sie 26th, 2014
Jawor / WYDARZENIA | Przez

JAWOR. Utrudnienia w ruchu podczas Święta Chleba

swieto-chleba-i-piernika-parkingi– Ponad trzy tysiące osób może pojawić się na jaworskich obchodach Święta Chleba i Piernika – podaje Kordian Mazuryk z KPP w Jaworze. – Spodziewamy się więc utrudnień na drogach, dlatego na ulicach pojawią się dodatkowe patrole jaworskich Plakat_ŚChiP_A2_wcięcia12_DRUKfunkcjonariuszy, a centrum zostanie wyłączone z ruchu – dodaje.

Święto Chleba i Piernika co roku przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Jest to jedno z największych imprez w Jaworze.

Impreza potrwa od 29 do 31 sierpnia. Pojawią się na niej m.in mistrzowie piekarnictwa i cukiernictwa, którzy zaprezentują swój talent kulinarny w widowiskowych animacjach połączonych z degustacją. Gościem specjalnym będzie Karol Okrasa, który zdradzi tajniki kuchni polskiej. Uczestnikom czas umilać będą również gwiazdy polskiej sceny muzycznej: zespół Blue Cafe oraz Afromental.

ER

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..