JAWOR. Świąteczne warsztaty w muzeum

240px-Christmas_tree_2008_(1)Wspólne pieczenie i dekorowanie pierniczków oraz wykonanie pocztówek świątecznych to atrakcje przewidziane podczas bożonarodzeniowych warsztatów. Zajęcia odbędą się 11 i 12 grudnia w Muzeum Regionalnym w Jaworze. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

 W najbliższy czwartek, dzieci będą się odbędą się warsztaty dekorowania pierniczków, połączone z konkursem dla najmłodszych. Zajęcia organizowane są w różnych godzinach: 10.30, 11.30 oraz 12.30. Bilety kosztują 5 zł i można je kupić w jaworskim muzeum.

– Najsmaczniejsze i najbardziej oryginalne pierniczki zostaną nagrodzone. Przepisy zwycięzców zostaną opublikowane w prasie lokalnej oraz na stronie jaworskiego muzeum – mówi Arkadiusz Muła z Muzeum Regionalnego w Jaworze.

 12 grudnia o godz. 15.00 odbędą się natomiast warsztaty tworzenia i ręcznego dekorowania kartek pocztowych czyli techniką scrapbrockingu. Udział w zajęciach to koszt 10 zł.

 O godzinie 17.00 zostanie otwarta wystawa szopek bożonarodzeniowych z piernika. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 9 grudnia w Muzeum Regionalnym.

ER

Dodaj komentarz