JAWOR. Radośni alkoholicy powitali lato

JAWOR. Radośni alkoholicy powitali lato

spartakiada (12)Trzeźwieją i mają z tego radość. Swoim szczęściem dzielą się z innymi poprzez m.in. Spartakiadę Trzeźwości, która odbyła się w Jaworze po raz ósmy. Z zaproszenia  lokalnych abstynentów skorzystali spacerowicze i plażowicze odpoczywający na terenie ośrodka JAWORNIK. Nie zabrakło też członków zaprzyjaźnionych klubów i grup trzeźwościowych z Dolnego Śląska.

spartakiada (1)Na spartakiadę przyjechali przedstawiciele ARKI Lubin, ARKI Strzegom, RELAKSU Złotoryja, ODNOWY Świerzawa, ODNOWY Lubań Śląski, STOPu Legnica, grupy „Piekiełko” z Jawora i grupy AA z Męcinki.

spartakiada (5)– Od kilku lat na sportowo i na wesoło witamy lato. Wspólnej zabawy zawsze u nas jest sporo, bo spartakiada to wiele konkursów sportowych dla dzieci i dorosłych – mówi prezes Klubu AZYL, Dariusz Kudłacz.

Uczestnicy zmagali się m.in. w konkurencji „narty na trawie”, w siatkówce plażowej oraz w wyciskaniu sztangi. Aby nabrać sił, można było zjeść kiełbaskę lub kaszankę z grilla, bigos albo coś słodkiego – były domowe ciasta i gofry z dodatkami. Podczas imprezy żar lał się z nieba, więc powodzeniem cieszyły się zimne napoje – oczywiście wyłącznie bezalkoholowe.

DS

Dodaj komentarz

*

code