Instruktorzy krav maga zbierają paczki dla dzieci

krav_maga_legnica2Na co dzień są zabójczo skuteczni w walce, ale jak się okazuje – niewiele gorzej radzą sobie w pomaganiu podopiecznym domów dziecka. Legnicka i lubińska sekcja Krav Maga Be Safe organizuje zbiórkę prezentów dla podopiecznych placówek. W zamian instruktorzy oferują udział w bezpłatnych zajęciach.

Charytatywna działalność instruktorów izraelskiego systemu walki z Legnicy i Lubina staje się już tradycją. Trzy lata temu pomagali podopiecznym Domu Dziecka w Polkowicach, później gościli z prezentami w Domu Samotnej Matki w Ścinawie, a rok temu odwiedzili maluchy z placówki w Głogowie. W tym roku chcą zadbać o uśmiech na twarzach dzieci z Legnicy. Co planują?

– Tak jak rok temu w Głogowie, chcemy połączyć zbiórkę z charytatywnym treningiem, zaplanowanym na 4 czerwca. Wtedy będziemy też zbierać prezenty dla dzieciaków – wyjaśnia Adam Grzeziółkowski z Krav Maga Be Safe. – Udział w zajęciach będzie oczywiście otwarty dla mieszkańców Legnicy i okolic. Każdy, kto podaruje prezent na rzecz dzieci z domów dziecka w Legnicy, będzie mógł trenować krav maga przez cały dzień pod okiem naszych instruktorów – dodaje.

krav_maga_legnicaPrzedstawiciele sekcji odwiedzili już legnickie placówki i wiedzą, na jakie dary najbardziej liczą dzieci. Są to gry planszowe, piłki, zestaw do badmintona, kosmetyki dla młodzieży (szampony, dezodoranty, odżywki do włosów, itp.), słodycze oraz skakanki. Paczki można przynosić na treningi w Legnicy (poniedziałki i środy o godz. 19) i Lubinie (wtorki i czwartki o godz. 18) lub skontaktować się w tym celu z kadrą instruktorską (tel. 602 255 394 lub 669 209 311). Miejsca, w których można zostawić prezenty dla dzieci: ul. Marsa 30 (Legnica) i ul. Leszczynowa 27c (Lubin).

Jak przypominają organizatorzy zbiórki, 4 czerwca darczyńcy będą mogli wziąć udział w dwóch charytatywnych treningach w legnickim klubie Fitarena (ul. Marsa 30) w godz. 10-13 lub 14-17. Zajęcia będą dostosowane do możliwości osób ćwiczących.

Dodaj komentarz