Historyczne obrony na głogowskiej uczelni

zdj. PWSZ Głogów

Ponad sto osób obroniło się na dwóch kierunkach w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Po raz pierwszy w historii uczelni odbyły się obrony prac magisterskich.

Przełom czerwca i lipca to czas obron prac końcowych. W tym roku po raz pierwszy w historii uczelni przed komisją egzaminacyjną stanęli seminarzyści studiów magisterskich na kierunku pedagogika oraz licencjackich na kierunku Nowe Media.

– Trzy lata nauki na kierunku Nowe Media przypieczętowane zostały uzyskaniem dyplomu licencjata. W ubiegłym tygodniu odbyły się obrony dwudziestu trzech seminarzystów – mówi Anna Włodarczyk z PWSZ w Głogowie.

Przypomnijmy, że głogowska uczelnia od dwóch lat prowadzi studia II stopnia na kierunku pedagogika. W tym roku po raz pierwszy odbyły się obrony prac magisterskich.

– Studiowałam w głogowskiej PWSZ od pierwszego roku studiów licencjackich. Kiedy okazało się, że uczelnia uruchamia studia magisterskie, ani chwili nie wahałam się z decyzją. Świetni, bardzo przychylni wykładowcy, świetne warunki na uczelni, blisko domu – mówiła po obronie pracy magisterskiej, Oksana Kucharevic-Klahs.

W sumie na dwóch kierunkach obroniło się ponad sto osób.

źródło: PWSZ w Głogowie.

Dodaj komentarz