Opublikowany: czw, Lis 14th, 2019

Groził pracownikowi MOPS-u, że go zabije

Po chwili pobytu w siedzibie złotoryjskiego MOPS-u zaczął się awanturować i obrażać jednego z pracowników. Po chwili groził, że go zabije. Zajściem zajęli się policjanci, którzy zatrzymali 23-letniego agresora. Co mu grozi?

Do złotoryjskich policjantów zadzwonili pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, informując, że mają problem z jednym z klientów. Mężczyzna miał się awanturować, wyzywać jednego z urzędników, a w konsekwencji – grozić mu pozbawieniem życia.

– Kiedy o sytuacji zostali powiadomieni policjanci, mężczyzna oddalił się z placówki. Chwilę później został zatrzymany przez funkcjonariuszy na terenie miasta – informuje st. sierż. Dominika Kwakszys z KPP w Złotoryi.

Agresorem okazał się 23-latek. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec pracownika MOPS-u. Został objęty dozorem policyjnym. Ma też zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet dwuletni pobyt w więziennej celi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..