GRĘBOCICE. Jabłoński z absolutorium po raz 12

JabłońskiJednogłośnie grębociccy radni przyznali wójtowi Romanowi Jabłońskiemu absolutorium za wykonanie budżetu za 2013 rok. Wójt Grębocic został pozytywnie skwitowany przez radę gminy po raz dwunasty.

– Wszystkie działania podjęte przez wójta były przemyślane i gospodarne – powiedział podczas wczorajszej sesji przewodniczący komisji rewizyjnej Stanisław Lipski.

Dzięki między innymi wysokim podatkom z Polskiej Miedzi, Grębocice mogą sobie pozwolić na nowe inwestycje.gimnazjum grębocice Jednak bez umiejętnego zarządzania pieniędzmi nie mogłyby się pochwalić takimi przedsięwzięciami, jak choćby budowa nowoczesnego gimnazjum, które w ubiegłym roku zostało oddane do użytku.

To efekt wspólnej kilkunastoletniej pracy, bo przecież część obecnych radnych od dawna ze mną współpracuje. Przez te 12 lat nasza gmina według mnie podąża właściwą drogą. Staramy się, aby była coraz ładniejsza i żeby jej mieszkańcom żyło się tu dobrze. Mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku – powiedział wójt Roman Jabłoński po głosowaniu. 

DRM/ FOT. ARCHIWUM

Dodaj komentarz