GŁOGÓW. Wiedeński Koncert Noworoczny

bildeZnamy pierwsze szczegóły dotyczące Koncertu Noworocznego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – pod patronatem prezydenta miasta Rafaela Rokaszewicza.

Impreza zaplanowana jest na 8 lutego. Początek o godz. 17.

– Będzie to Koncert Wiedeński w wykonaniu Orkiestry Straussowskiej, współtworzonej przez wielu wspaniałych artystów, między innymi, z Opery Poznańskiej – zapowiada Barbara Mareńczak-Piechocka, dyrektor MOK.

W programie są m.in. walce, marsze i czardasze. Jak dodała dyrektor MOK-u, w koncercie ma też wystąpić Johanna Krumin (sopran) – solistka z Berlina. A niektóre utwory mają być urozmaicone pokazami tanecznymi w wykonaniu m.in. Rewii Graffiti. To nie koniec atrakcji. Do udziału w imprezie została też zaproszona znana para taneczna Mateusz Śmikiel i Maria Sielicka, ale ich przyjazd ma zostać potwierdzony w najbliższym czasie. Szczegóły podamy wkrótce.

Przypomnijmy, pierwotnie Koncert Noworoczny miał się odbyć 18 stycznia, a jego gwiazdą miała być Edyta Górniak. Ostatecznie, jak już informowaliśmy, umowa nie została sfinalizowana. Dlatego organizatorzy musieli zmienić termin.

UR/FOT. ŹRÓDŁO: INTERNET – ARCHIWUM J. KRUMIN

Dodaj komentarz