GŁOGÓW. Prezydenckie i nie tylko gadżety dla WOŚP

zdjecia 294Dziś mija termin przekazania gadżetów, które zostaną zlicytowane 11 stycznia podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. 

Do zbiórki przyłączył się też prezydent Rafael Rokaszewicz, który przekazał m.in. grafiki i breloczki z logo miasta (na zdj.). W sumie, w biurze ośrodka uzbierało się już sporo darów.

– Wśród nich są obrazy, grafiki i rękodzieła – wymienia Agnieszka Lewandowska z MOK. – Jedną z ciekawostek będzie z pewnością voucher na rejs statkiem po Odrze, w dowolnym terminie. Osoba, która go wylicytuje będzie mogła popłynąć sama lub zaprosić na pokład maksymalnie 60 osób – dodaje.

Przedmioty przynieśli nie tylko mieszkańcy, ale także lokalni artyści. Autorami kilku z nich są również osadzeni w głogowskim Zakładzie Karnym. Gadżety przyjmowane są w pok. nr 52.

UR/FOT. UM GŁOGÓW

W tym roku WOŚP zbiera środki na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów

Dodaj komentarz