GŁOGÓW. Policja szuka sprawców rozbojów i prosi o pomoc

rozboj_02Głogowscy policjanci poszukują sprawcy rozboju i usiłowania rozboju, do których doszło na terenie miasta w czwartek 14 maja bieżącego roku. Na podstawie zebranych informacji sporządzono już portrety pamięciowe. 

W miniony czwartek o godzinie 17.40 do księgarni przy ulicy Jedności Robotniczej w Głogowie wszedł mężczyzna i grożąc przedmiotem przypominającym broń palną, zażądał wydania pieniędzy z kasy. Chwilę potem uciekł w nieznanym kierunku.

– Do podobnego zdarzenia doszło w tym samym dniu o godzinie 18.50 na ulicy Okrężnej w Głogowie. Tym razem sprawca wszedł do sklepu spożywczego i usiłował dokonać rozboju grożąc przedmiotem przypominającym broń palną. Spłoszony zbiegł w nieustalonym kierunku- informuje nadkom. Bogdan Kaleta rozboj_01z KPP w Głogowie.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z portretów pamięciowych lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości, proszone są o kontakt z prowadzącymi postępowanie policjantami Komendy Powiatowej Policji w Głogowie pod numerami telefonów: 76 7277257, 76 7277271 (w godz. 07.30-15.30) całodobowo numer alarmowy Policji 997 lub najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

 

SZAT/FOT.KPP GŁOGÓW

Dodaj komentarz