GŁOGÓW. Ostatni dzwonek na zgłoszenie do dyktanda z angielskiego

PWSZ_NOWETylko do 9 marca trwają zapisy w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie do konkursu pn. „X Głogowskie Dyktando z Języka Angielskiego”, którego współorganizatorem jest Centrum Językowe Gołębia. Impreza odbędzie się w poniedziałek, 16 marca, w PWSZ przy ul. P. Skargi 5.

– Jest to cykliczny konkurs, który na stałe już wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez naszą uczelnię i każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów – informuje Anna Włodarczyk, rzecznik PWSZ. – Mamy nadzieję, że zaproszenie na tegoroczną, dziesiątą już edycję dotrze do zainteresowanych nie tylko z terenu powiatu głogowskiego, ale także z powiatów ościennych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: materiały do nauki języka, słowniki oraz kursy językowe z lektorami native speakers.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: o godz. 10 dyktando będą pisać gimnazjaliści, a o godz. 11.30 – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 20 uczestników (powinni mieć ze sobą długopis lub pióro). Zgłoszenia należy kierować na adres: dyktando@pwsz.glogow.pl.

UR

Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz