Głogów ma mundurowego wicemistrza w tenisie stołowym

tenis_lublin_00Asp. szt. Arkadiusz Mularczyk z głogowskiej komendy, razem z reprezentacją dolnośląskich funkcjonariuszy, zajął drugie miejsce drużynowo i trzecie indywidualnie podczas Mistrzostw Polski Policji w tenisie stołowymLubartów 2017.  Został też wyróżniony nagrodą Fair Play.

W dwudniowych zmaganiach wystartowało 53 zawodników z całego kraju. Zespół reprezentujący KWP we Wrocławiu ustąpił jedynie kolegom z KWP w Bydgoszczy.

– W klasyfikacji indywidualnej aspirant sztabowy Arkadiusz Mularczyk zajął trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal, a dodatkowo został wyróżniony nagrodą Fair Play za szczególną postawę sportową w trakcie zawodów – informuje Bogdan Kaleta, oficer prasowy głogowskiej policji.

tenis_lublin_03Puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Sławomir Zagojski, Komendant Powiatowy Policji w Lubartowie insp. Marek Wrona, przewodniczący NSZZ Policjantów KWP w Lublinie asp. szt. Artur Garbacz, burmistrz Lubartowa Janusz Bodziacki, Grzegorz Szyszko ze Starostwa Powiatowego w Lubartowie oraz przedstawiciele instytucji wspierających organizację zawodów, a także sponsorzy i działacze Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

tenis_lublin_05Mistrzostwa rozgrywane były 28 – 29 stycznia w Lubartowie pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. Organizatorami zawodów byli: Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Urzędu Miasta Lubartów i Klub Sportowy „Lewart”.