GŁOGÓW. Kryminalna sprawa w BLOG-u

koneser-kryminaluBrian Darby leży martwy na kuchennej podłodze. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej Tessa Leoni, twierdzi, że zastrzeliła go w obronie własnej, a sińce na jej ciele przemawiają za tym, że mówi prawdę. Dla doświadczonej detektyw D.D. Warren powinna to być banalna sprawa. Tylko gdzie się podziała ich sześcioletnia córeczka?

– Chcesz wiedzieć, co stało się dalej? Przeczytaj książkę Lisy Gardner „Kochać mocniej”, a potem przyjdź na spotkanie Klubu Konesera Kryminału – zachęca Agnieszka Błaszczyk z Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego.

Spotkanie głogowskich miłośników kryminałów odbędzie się 18 października o godz. 17 w BLOG-u, czyli bibliotece przy ul. Perseusza 13. Klubowicze będą rozmawiać o kryminale „Kochać mocniej” Lisy Gardner, popularnej amerykańskiej pisarki, której powieści nie schodzą z list bestsellerów. Jej książki rozeszły się na całym świecie w liczbie ponad 22 mln egzemplarzy, a przetłumaczone zostały na ponad 30 języków. Debiutancką powieść „Mąż doskonały” (1998) pisała nocami. Pracowała wówczas z firmie konsultingowej. Po sukcesie pierwszej powieści postanowiła zająć się pisaniem na cały etat. Do tej pory wydała już ponad 30 książek.

Powieść „Kochać mocniej”, która będzie przedmiotem dyskusji najbliższego spotkania Klubu Konesera Kryminału, pochodzi z cyklu o detektyw D.D. Warren, policjantce z Bostonu, której pisarka poświęciła dotychczas 10 książek.

Dodajmy, że do Klubu Konesera Kryminału, działającego w BLOG-u, można dołączyć podczas każdego spotkania. Organizatorzy zapraszają miłośników literatury kryminalnej i sensacyjnej, którzy lubią rozmawiać o książkach i chcieliby poznać innych pasjonatów czytania.

UR/FOT. BLOG

Dodaj komentarz

*

code