GŁOGÓW. Noworoczny Koncert jednak za darmo

koncert noworoczny plakat_poprawka„Zgodnie z decyzją prezydenta Rafaela Rokaszewicza, Koncert Noworoczny pt. „Koncert Wiedeński” będzie niebiletowany, ale aby wziąć w nim udział, należy pobrać z Biura Obsługi Klienta bezpłatne wejściówki, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona ilością miejsc na widowni” – informuje Małgorzata Łętkowska, specjalista ds. promocji w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, który jest organizatorem imprezy.

Przypomnijmy, koncert odbędzie się w niedzielę, 8 lutego, o godz. 17 w sali widowiskowej MOK. Wystąpią: Orkiestra Straussowska we wspólnym projekcie artystów Teatru Wielkiego oraz Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia „Amadeus”, soliści: Johanna Krumin (sopran) z Berlina i Dariusz Pietrzykowski (tenor), Mateusz Śmikiel i Maria Sielicka, mistrzowie Polski w 10 tańcach (wykonają program taneczny, który prezentowany będzie 31 stycznia podczas uroczystego Wiener Akademikerball w Wiedniu oraz tancerze sekcji tanecznych MOK i Rewii Graffiti.

– Usłyszymy niezwykle piękne i popularne kompozycje rodziny Straussów i nie tylko: walce, czardasze, polki i arie, a także przeboje ze słynnych operetek – wymienia Małgorzata Łętkowska.

Początkowo, koncert miał być biletowany (20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu imprezy).

UR

Dodaj komentarz