Opublikowany: sob, Lip 28th, 2018

Festyn z bezpieczeństwem w tle

STOP Wypadkom – Bezpieczne Wakacje! – pod taką nazwą odbędzie się festyn, na który zaprasza Komenda Powiatowa Policji w Jaworze. Imprezę zaplanowano na sobotę, 11 sierpnia 2018 r. Od godz. 16 na jaworskim Rynku zapowiada się fantastyczna zabawa połączona z troską o bezpieczeństwo, nie tylko najmłodszych.

Inicjatywa powstała dzięki współpracy Gminy Jawor z Komendą Powiatową – podkreśla naczelnik wydziału promocji miasta, Leszek Światkowski. W programie przewidziano m.in. miasteczko ruchu drogowego, pokaz mody odblaskowej oraz pokaz sprzętu policyjnego. Ciekawie zapowiada się także pokaz użytkowania coraz bardziej popularnych dronów.

Niestety często zapominamy o bezpieczeństwie, więc będzie to również doskonała okazja do poznania zasad i obowiązujących przepisów. Organizatorzy podkreślają, że festyn skierowany jest nie tylko dla dzieci i młodzieży. Ma charakter familijny i wiele atrakcji przewidzianych jest dla całych rodzin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..