Opublikowany: sob, Lis 30th, 2019

Domagała wystąpi w Lubinie

W piątek, 6 grudnia w CK Muza wystąpi Paweł Domagała. To aktor, ale od wielu lat jego pasją jest muzyka. Jego piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając prawie 100 mln odtworzeń na serwisie YouTube. 

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 r. ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł „1984” – dotąd już dwukrotnie pokryło się platyną! Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 97 mln odtworzeń na YouTube oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM. W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa „1984 TOUR” promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła już prawie 60 miejsc i przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów.

Podczas kolejnej, czwartej części trasy Paweł zaprezentuje, oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru – kilka piosenek z przygotowywanej już, trzeciej płyty Artysty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok.

Sala widowiskowa, bilety: 120 zł (rzędy I-XVI) i 100 zł (rzędy XVII-XVIII)

Bilety w cenie 100 zł do nabycia wyłącznie w kasie CK „Muza”. Osoby, które niezgodnie z cennikiem kupiły przez internet bilet w cenie 100 zł w w rzędach od I do XVI, są proszone o dopłacenie w kasie różnicy (20 zł) – w przeciwnym razie bilet będzie uznany za nieważny.

Z uwagi na duże zainteresowanie koncertem, prosimy o wykupywanie rezerwacji w terminie 7-u dni od dnia rezerwacji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..