Opublikowany: nie, Maj 5th, 2019

Dołącz do korowodu i wygraj nagrodę

Najpóźniej do najbliższego piątku można się zgłaszać do konkursu na najciekawszą prezentację w korowodzie mieszkańców otwierającym Dni Złotoryi. Na autorów najbardziej oryginalnych strojów czekają nagrody.

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza złotoryjan do uczestnictwa w corocznym barwnym przemarszu inaugurującym święto miasta. W tym roku odbędzie się on w piątek 24 maja.

– Korowód ustawiać się będzie w Rynku od godz. 17. Ruszy o godz. 17:30 i przejdzie ulicą Basztową do pl. Reymonta, a następnie ulicami Wojska Polskiego, Hożą i Lubelską do sceny przy boiskach sportowych – tłumaczy Zbigniew Gruszczyński, dyrektor ZOKiR-u.

Jak co roku odbędzie się konkurs na najciekawszą prezentację grupy korowodowej, w którym oceniane będą stroje uczestników oraz ich pomysłowość i aktywność na trasie przemarszu.

Zgłoszenia uczestnictwa w korowodzie należy kierować bezpośrednio do sekretariatu ZOKiR-u, pisemnie lub mailowo: zok@bbk.pl (z dopiskiem „korowód”). Najpóźniej do piątku, 10 maja.

Więcej na temat tegorocznych Dni Złotoryi pisaliśmy tutaj.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..