Dokończą chodnik w Grochowicach

Rozpoczął się drugi etap budowy chodnika w Grochowicach. Inwestycja warta blisko 174 tysiące złotych ma być gotowa za kilka tygodni.
Połowa chodnika została wybudowana w ubiegłym roku. Teraz zostanie on dokończony  na odcinku od przystanku autobusowego do końca miejscowości.
Pieniądze na jego budowę pochodzą z budżetu powiatu, który niemal w całości pokrył koszty tej inwestycji. Wartość tego zadania to blisko 174 tysiące złotych.

– Dzięki tej inwestycji znacząco poprawi się komfort życia mieszkańców Grochowic, którzy wystarczająco długo czekali na nowy chodnik – podsumowuje Łukasz Horbatowski, wójt gminy Kotla.

Chodnik ma być gotowy do końca maja tego roku.

Budowa chodnika to drugi etap przebudowy drogi powiatowej w Grochowicach. Realizacja pierwszego etapu zakończyła się jesienią 2017 roku. Wtedy chodnik powstał na odcinku od początku miejscowości do świetlicy wiejskiej.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..