Opublikowany: pon, Gru 2nd, 2019

Dni Dawcy Szpiku: Każdy może zostać bohaterem

Już jutro i pojutrze na terenie kampusu legnickiej filii Politechniki Wrocławskiej trwać będą Dni Dawcy Szpiku. Każdy z Państwa może zostać bohaterem! – zachęcają organizatorzy i zaznaczają, że wystarczy do tego 20 minut.

Co trzeba zrobić, by stać się potencjalnym dawcą? Wystarczy przyjść na teren kampusu i zarejestrować się w bazie. Na miejscu będzie czekać oddział wyszkolonych wolontariuszy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ew. wątpliwości. Słodki poczęstunek, który szykują organizatorzy ma zrekompensować czas poświęcony na wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

– To pierwsza taka akcja naszej filii – komentuje Sylwia Jerysz, jedna z organizatorek. – Rejestracja dawcy trwa 20 minut. Dla każdego z nas to niewiele, ale dla chorego może to być szansa na nowe życie. Razem z samorządem studenckim Politechniki Wrocławskiej, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji – apeluje.

Akcja już jutro i pojutrze, 3-4 bm., na terenie kampusu filii Politechniki Wrocławskiej.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..