Dermapen czyli co należy wiedzieć o zabiegu mezoterapii mikroigłowej?

Niektóre osoby nawet nie chcą słyszeć o swoim starzeniu. Wiemy doskonale, że jest to proces, którego nie możemy zatrzymać. Dla pocieszenia jednak warto dodać, że są pewne sposoby, aby efekty naszego starzenia nieco zatrzymać. Jednym z nich jest zabieg mezoterapii. Na czym on polega?

Dermapen – jak zatrzymać swoją młodość ?

Z reklam możemy się dowiedzieć, że wystarczy używać jedynie kremu przeciwzmarszczkowego i pozbędziemy się wszelkich niedoskonałości na twarzy. Niestety jest to tylko marketing, a sztuczki marketingowe są nieuniknione. Musimy zrobić co w naszej mocy, aby nie wpaść w pułapkę reklamową. Nawet najlepsze kremy nam nie pomogą w stu procentach.

Jednak zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to już całkiem inna bajka. Możemy polecić z czystym sumieniem mezoterapię. Nazwa tego zabiegu nie jest wcale taka prosta. Jednak przebieg tego procesu można naprawdę bardzo łatwo wytłumaczyć. W głąb naszej skóry są wstrzykiwane substancje lecznice. To właśnie dzięki temu podaniu bezpośredniemu, zabieg ten przynosi lepsze efekty od stosowania kremów, które działają jedynie na powierzchnię skóry.

Kto może z tego zabiegu skorzystać? Mezoterapia jest zabiegiem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Zabiegowi temu można się poddać, mając dwadzieścia, czy też trzydzieści lat. Wówczas jest to jedynie profilaktyczne działanie na obszary najbardziej się starzejące. Im osoba jest starsza, tym powinna częściej z takowego zabiegu skorzystać. Czy trzeba się liczyć z jakimiś przeciwwskazaniami? Tak, jak w przypadku każdego innego zabiegu. Mezoterapi mikroigłoweji nie mogą się poddawać kobiety w ciąży, osoby mające cukrzycę, opryszczkę, osoby cierpiące na nowotwory, czy też osoby, które stosują leki przeciwkrzepliwe.

Na jakie efekty można liczyć przy mezoterapii mikroigłowej?

Gdy poddajemy się danemu zabiegowi, to najbardziej nas interesują efekty. Oczywiście najchętniej chcielibyśmy widzieć efekty od razu i to efekty, które są naprawdę satysfakcjonujące.

Mezoterapia mikroigłowa na pewno poradzi sobie z drobnymi zmarszczkami na naszej szyi, twarzy, jak i na dekolcie. Poza tym nie ma problemu z odwodnieniem skóry ciała i twarzy, jak i ze skórą zwiotczałą. Osoby cierpiące na zmiany potrądzikowe także powinny się poddać mezoterapii. Mało kto wie, ale mezoterapia pomaga także na blizny. Jak widać na załączonym obrazku, mezoterapia przynosi świetne efekty.

Gdy tylko chcemy przywrócić naszej skórze młodzieńczy blask, to nie ma co się dłużej zastanawiać. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Mezoterapia mikroigłowa radzi sobie z cellulitem oraz rozstępami. Raczej są to jednak rozstępy płaskie, ale i tak to doceniamy.

O mezoterapii mikroigłowej i zabiegach dermapenu możemy poczytać nieco więcej tutaj https://miadea.pl/zabiegi-pielegnacyjne/dermapen/. Nie będziemy mieli żadnego problemu ze znalezieniem gabinetu oraz specjalisty, który wykona idealnie zabieg mezoterapii. Warto wybrać

Dodaj komentarz