Dachowanie na trójce. 4 osoby w szpitalu (WIDEO)

Do groźnego wypadku doszło dziś na trasie z Lubina do Polkowic. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca volkswagena uderzył w osobowego opla, którym podróżowała 4-osobowa rodzina. Rodzice wraz z dwójką dzieci trafili do szpitala. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana.

Informacja o zdarzeniu dotarła do lubińskiej policji ok. godz. 11.30. Ze zgłoszenia wynikało, że na drodze krajowej nr 3, między Lubinem a Polkowicami, zderzyły się dwa samochody.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą był kierowca opla, który kierował się w stronę Polkowic. Prawdopodobnie to właśnie on, wyjeżdżając od strony Szklar na drogę serwisową, uderzył w tył opla, którym podróżowała 4-osobowa rodzina, w tym dwoje dzieci. Wskutek zderzenia doszło do dachowania. Wszyscy pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi – relacjonuje asp. szt. Jan Pociecha, rzecznik prasowy lubińskiej policji. – Trwają czynności. Na miejscu są funkcjonariusze, którzy ustalają przebieg wypadku – kończy.

Jak usłyszeliśmy od rzecznika KPP w Lubinie, obecnie droga jest całkowicie zamknięta. Objazd wiedzie przez Oborę lub Rynarcice, a od strony Polkowic – przez Sobin.

Materiał filmowy:
https://youtu.be/5etKfAz9yvc

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..