Opublikowany: wt, Lis 26th, 2019

Czworo do poprawki

Zapraszamy na komedię małżeńską Czworo do poprawki do Centrum Kultury Muza w Lubinie! Tę inteligentną, współczesną komedię Cezarego Harasimowicza będzie można obejrzeć już w ten piątek, 29 listopada. Bilety na spektakl już w sprzedaży. 

Spotykają się w pensjonacie: starsze małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania, gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd? I czy karetka pogotowia zdąży przyjechać na czas? „Czworo do poprawki” to produkcja teatralna Fundacji Garnizon Sztuki w gwiazdorskiej obsadzie połączona z kampanią społeczną #pokochajmysie.

Tekst: Cezary Harasimowicz
Reżyseria: Agnieszka Baranowska
Scenografia i Kostiumy: Ewa Gdowiok
Obsada: Katarzyna Herman, Joanna Osyda, Piotr Machalica, Marcin Korcz

Spektakl potrwa 90 minut (bez przerwy). Zapraszamy 29 listopada (piątek), godz. 17:00 i 19:30 do sali widowiskowej CK Muza w Lubinie Bilety w cenie 90 i 100 zł.

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..