Opublikowany: wt, Sie 27th, 2019

Czołówka pod Legnicą. Sprawca uciekł (FOTO)

Kierowca audi chciał wyprzedzić auto jadące przed nim i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka motocyklistą. 31-latek odniósł ciężkie obrażenia i trafił do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do czołowego zderzenia na drodze wojewódzkiej nr 364 doszło wczoraj wieczorem, w pobliżu przejazdu kolejowego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi, jadąc w kierunku Złotoryi, podczas manewru wyprzedzania czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka motocyklem marki Honda – relacjonuje Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Sprawca oraz pasażerowie uciekli audi z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. 31-letni motocyklista trafił do legnickiego szpitala.

– Obecnie policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania kierującego audi oraz jego pasażerów. Jeśli ktokolwiek widział zdarzenie lub posiada informacje pomocne w ustaleniu tożsamości sprawcy, prosimy o przekazanie ich funkcjonariuszom policji – apeluje Anna Tersa.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..