Opublikowany: czw, Mar 21st, 2019

Chojnowianin handlował metamfetaminą

Nawet 10 lat za kratami może spędzić 43-latek z Chojnowa, którego policjanci złapali z narkotykami na podwórku, tuż przy jego mieszkaniu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a także handlu nimi.

Zatrzymanie dilera to sukces dzielnicowych z Chojnowa. Mężczyzna miał sprzedawać narkotyki na terenie powiatu legnickiego.

– 43-latek wpadł na swoim przydomowym podwórku w Chojnowie. W czasie przeszukania, policjanci w saszetce należącej do mężczyzny ujawnili kilkanaście zawiniątek z folii aluminiowej, wewnątrz których znajdowała się substancja skrystalizowana oraz słoiczek z taką samą zawartością. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to metamfetamina – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert z KMP w Legnicy.

43-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, przynajmniej kilka razy sprzedał narkotyki innym osobom.

– Zgromadzony przez chojnowskich policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego – informuje mł. asp. Ekiert.

Diler z Chojnowa niebawem stanie przed sądem. Grozi mu nawet 10-letnia odsiadka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..