W Chocianowie będą rozmawiać o bezpieczeństwie

,,Porozmawiajmy o bezpieczeństwie seniorów – możesz mieć na nie wpływ” – to temat debaty, która odbędzie się w środę, 26 czerwca, w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie.

– Poświęcona będzie problematyce bezpieczeństwa seniorów na terenie powiatu polkowickiego oraz funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda – informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Chcemy również usłyszeć Państwa głos w tej sprawie. Wielu niebezpiecznym sytuacjom oraz przestępstwom udało się zapobiec ponieważ, jak podkreślali to sami zgłaszający, mieli wiedzę na temat tego, jak zachować się w takim przypadku. Działania prewencyjne prowadzone od wielu lat przez polkowickich policjantów przynoszą więc skutek. Niestety jednak wciąż zdarzają się przypadki kiedy przestępcy są skuteczni.

Debata rozpocznie się o godz. 12. Organizatorami spotkania są Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach oraz Regionalne Centrum Kultury w Chocianowie.

Fot. KPP Polkowice

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..