Opublikowany: śr, Lis 6th, 2019

Chleb i kołdra dla bezdomnych

Głogowscy seniorzy rozpoczęli akcję, która z pewnością spotka się z dużą wdzięcznością bezdomnych z Żukowic. Do 30 listopada czekają na dary, które trafią do najbardziej potrzebujących. Pomóc może każdy!

Inicjatorami przedsięwzięcia są głogowianie, którzy redagują gazetkę Senior DGL. “Chleb i kołdra dla bezdomnych z Żukowic” to ich pomysł na poprawę warunków życia osób pozbawionych dachu nad głową, szczególnie w okresie zimowym. Jak można pomóc?

Seniorzy proszą o przekazywanie butów i ubrań, a także żywności o długim terminie ważności, koców, kołder, prześcieradeł, poduszek czy artykułów chemicznych do prania. Deklarują przy tym pomoc w przewiezieniu rzeczy, gdy zajdzie taka potrzeba. Aby wesprzeć inicjatywę lub skorzystać z pomocy w transporcie darów, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 728 806 496 lub 502 433 019.

Gdzie i kiedy trwać będą zbiórki?

1. Biuro redakcji Senior DGL przy ul. Łąkowej 46 w Głogowie (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dla Dzieci ze Spektrum Autyzmu Dalej Razem), od poniedziałku do piątku w godz. 8–14.30.

2. Głogowski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy ul. Sikorskiego 1 w Głogowie, od wtorku do piątku w godz. 8.30–12.

3. MCK Mayday przy ul. Perseusza 11 w Głogowie, od poniedziałku do piątku w godz. 9–15.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..