Chcą stworzyć nową strategię rozwoju Głogowa

GLOG_RYNEK„Dzisiaj o Głogowie jutra” to temat czwartego i ostatniego z cyklu panelu dyskusyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie Forum Obywateli Społecznie Aktywnych (FOSA).

Cała debata dotyczy strategicznych wyzwań dla rozwoju Głogowa, które mają być określone podczas prac stowarzyszenia FOSA nad wstępnym dokumentem zaprezentowanym już wcześniej. Obejmuje on cztery obszary: infrastruktura i środowisko, zarządzanie miastem, gospodarka oraz społeczeństwo.

– Kolejny panel poświęcony będzie zarządzaniu miastem – zapowiada Urszula Karpińska, przewodnicząca zarządu Stowarzyszenia FOSA. – Celem końcowym cyklu i dalszych prac jest stworzenie nowej strategii rozwoju miasta, która ma zastąpić dotychczasową. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Głogowa do rozmowy na temat rozwoju naszego miasta.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 27 maja, o godz. 18 w sali 110 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Wezmą w nim udział Jarosław Dudkowiak, starosta głogowski, Zbigniew Rybka, prezes GPK-Suez Głogów i były prezydent miasta oraz Jacek Zieliński, także były prezydent Głogowa.

Dodaj komentarz