Były Qubus ma już swoją nazwę

Przez wiele lat był znany jako Hotel pod Basztą, a niemal od początku XXI wieku należał do ogólnopolskiej sieci Qubus. Od ponad miesiąca 7-piętrowy obiekt w centrum Złotoryi jest zamknięty, ale na szczęście dość szybko znalazł się na niego kupiec, który właśnie zdecydował o jego nowej nazwie…

Nowy właściciel o pomoc w wyborze nazwy hotelu poprosił internautów. W tym celu zorganizował na Facebooku konkurs, w którym nagrodą główną była kolacja dla dwóch osób w hotelowej restauracji. Należało tylko polubić stronę hotelu, udostępnić post konkursowy na swoim profilu oraz podać propozycję nowej nazwy obiektu.

Zainteresowanie konkursem było duże, podobnie zresztą jak kreatywność i pomysłowość mieszkańców. Jak pisze organizator zabawy „Bawiliśmy się świetnie podczas wybierania nazwy, chociaż nie było to łatwe! Niektóre z nich rozbawiły nas do łez: „Zwierzogród”, „Zwieżowiec”, czy „Onion Inn”. Ostatecznie, po kilku dniach namysłu, zdecydowano, że będzie się on nazywał Gold Hotel.

Pod Basztą na pewno wielu z Was kojarzy się z młodością i ze „starymi, dobrymi czasami”, my jednak pragniemy rozwijać się, iść do przodu i otwierać na nowe. Nie znaczy to, że należy zapomnieć o tym co było dawniej, z przeszłości zawsze należy wynosić ważne lekcje. Takie jak i wiele innych zdjęć przedstawiających dawny hotel oraz Złotoryję na pewno zawisną na ścianach naszego hotelu.

– czytamy na stronie organizatora konkursu.

Więcej o złotoryjskim hotelu i jego nowym właścicielu pisaliśmy tutaj

Dodaj komentarz