Opublikowany: śr, Wrz 11th, 2019

Był poszukiwany. Chodził po mieście, z narkotykami

Podczas patrolowania jaworskich ulic policjanci zauważyli mężczyznę, który według przekazanych im informacji był poszukiwany. Zatrzymali 43-letniego mieszkańca miasta, ale nie był koniec jego problemów.

Jak się okazało się, mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze.

– Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili ukryte w jego odzieży środki odurzające zawinięte w aluminiową folię – informuje kom. Łukasz Kubiś, oficer Prasowy KPP w Jaworze. – Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to metamfetamina, z której można byłoby przygotować blisko 30 porcji handlowych tego narkotyku.

Zatrzymany 43-latek był już notowany za tego typu przestępstwa i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia narkotyków, a także to, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Za swój czyn ponownie odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Fot. KPP Jawor

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..