Opublikowany: wt, Paź 15th, 2019

Bójka pod lubińską szkołą w programie „Uwaga! po Uwadze”

Screen z programu „Uwaga! po Uwadze” TTV

Tematem brutalnej bójki dwóch uczennic pod jedną z lubińskich szkół zajął się program „Uwaga! po Uwadze”. We wczorajszym odcinku, który dziś można obejrzeć także w internecie, gościli rodzice obu uczestniczek bijatyki, a także jedna z nich.

Odcinek kręcony był tuż za bramą lubińskiego Zespołu Szkół nr 1, tam gdzie pobiły się pod koniec września dwie uczennice. Ekipa telewizyjna rozstawiła ring i zaprosiła między innymi rodziców Kamili, która obecnie przebywa w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, mamę Martyny oraz samą Martynę, która pobiła się z Kamilą.

Jak dziś już wiemy, obie dziewczynki zostały skreślone z listy uczniów w swoich szkołach – Kamila została wyrzucona z III LO, a Martyna wczoraj z ZS nr 1. W sprawie tej pierwszej trwa postępowanie sądowe.

Jak brutalnie wyglądała bójka między dziewczynami dowiedzieli się wszyscy dzięki filmom nagranym przez ich kolegów i koleżanki. Kamila przewróciła Martynę i uderzała ją pięścią w twarz. Co smutne, przez dłuższy czas zgromadzeni wokół tylko nagrywali, to co się dzieje i zachęcali dziewczyny do walki. Bijatykę ktoś przerwał dopiero po dłuższej chwili.

Wczoraj w telewizji Martyna przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Rodzice Kamili bronili zaś swojej córki. Obie strony jednak zgodnie stwierdziły, że dziewczyny nie powinny zostać wyrzucone ze szkół.

Cały program można obejrzeć TUTAJ.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Miooooooodek pisze:

    Program Uwaga o bójce w lubińskiej szkole. Tak
    będzie poprawniej. Nie ma błędu logicznego.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..