Opublikowany: śr, Cze 27th, 2018

Bił żonę i groził jej śmiercią (WIDEO)

Popychał, szarpał i groził śmiercią – lubińska policja zatrzymała awanturnika, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Do domowych awantur dochodziło pod wpływem alkoholu.

Koszmar kobiety trwał od dawna. 49-letni mieszkaniec Lubina – popychał, szarpał, groził swojej partnerce, że ją zabije. To tylko niektóre z licznych form przemocy, które stosował wobec żony. Mężczyzna lekceważył wszystkie normy społeczne i prawne.

Krewki awanturnik, podczas jednej z interwencji rzucił się także na policjanta. Miał wówczas trzy promile alkoholu w organizmie.

54-letnia żona agresora, w końcu nie wytrzymała i złożyła zawiadomienie o znęcającym się nad nią mężu. – Okazało się, że wobec mężczyzny został wcześniej zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do żony, a także nakaz opuszczenia lokalu. Do żadnego z nich się nie stosował – mówi starszy aspirant Sylwia Serafin, rzecznik prasowy lubińskiej policji.

Lubinianin został zatrzymany. Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował w stosunku do mężczyzny areszt na dwa miesiące.

Zwyrodnialcowi, za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad osobą najbliższą, grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Materiał filmowy:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..