Bieg Niepodległości w Polkowicach. Utrudnienia w ruchu

Podczas Narodowego Biegu Niepodległości, który odbędzie się dziś w Polkowicach, w godz. od 12 do 14 niektóre ulice zostaną wyłączone z ruchu.

Bieg rozpocznie się w samo południe na polkowickim Rynku. Najpierw wystartują przedszkolaki, a potem uczniowie szkół podstawowych. O godz. 13.30 w trasę ruszą uczestnicy zawodów nordic walking na dystansie 2000 m, a po zakończeniu tej konkurencji rozpocznie się bieg na 6350 m.

– W związku z powyższym niektóre ulice miasta zostaną zablokowane i dojazd do nich będzie niemożliwy – informuje sierż.szt. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Prosimy o zapoznanie się z trasą biegu, wyrozumiałość i rozważne poruszanie się po drogach.

Kierowcy powinni dostosować się do poleceń policjantów, strażników miejskich i innych osób zabezpieczających tę sportową imprezę.

Fot. UR archiwum/KPP Polkowice mapka

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..