Bezpłatne konsultacje w Głogowie

Kilkadziesiąt zaleceń, mnóstwo porad, ale też wiele wyleczonych urazów, kontuzji i schorzeń – taki był bilans pierwszych darmowych konsultacji w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Chrobry Głogów S.A. Podobna szansa będzie już w środę, 22 stycznia, podczas kolejnych bezpłatnych konsultacji z fizjoterapeutą.

– Dzięki nim łatwo skorzystają Państwo z porady doświadczonych i wysoko wyspecjalizowanych terapeutów – zachęca Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A. – Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w pracy z profesjonalnymi sportowcami: piłkarzami, szczypiornistami, siatkarzami oraz z seniorami.

Podczas konsultacji fizjoterapeuta m.in. poinformuje o stanie urazu i możliwości leczenia, zaleci odpowiednie formy terapii, ale też odpowie na nurtujące pytania.

Konsultacje odbędą się 22 stycznia w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Matuszaka, w godz. od 8 do 18.

Uwaga! Wcześniej trzeba się zarejestrować pod nr tel. 504 274 097.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..