Będą mogli dorobić w wakacje

To propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą wykorzystać letnie miesiące i trochę zarobić oraz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Kto zamiast leniuchować woli pracować może skorzystać z propozycji głogowskiej spółdzielni mieszkaniowej.

Wakacyjna Praca dla Młodych od lat przyciąga aktywnych i chętnych do działania głogowian. Podobnie jak w poprzednich latach szansę na takie sezonowe zatrudnienie będzie miała ponad setka osób. Program będzie realizowany w lipcu w dwóch dwutygodniowych turnusach – pierwszy rozpocznie się 1 lipca, drugi 15 lipca. Do zadań uczestników będzie należało porządkowanie terenów zielonych, wykonywania drobnych prac naprawczych na osiedlach oraz prostych prac biurowych w poszczególnych jednostkach spółdzielni.

Rekrutację do programu zaplanowano na 17 czerwca w godzinach od 13:00 do 14:30 w Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY. Będzie się ona odbywać na zasadach losowania. Każdy chętny wypełnia kartę zgłoszeniową, na której wpisuje swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Formularze będą dostępne na miejscu w czasie rekrutacji lub można je pobrać ze strony internetowej spółdzielni.

Udział w programie mogą wziąć osoby, które w dniu 1 lipca 2019 będą miały skończone 16 lat. Górna granica wieku to 20 lat. Uczestnik programu musi być mieszkańcem Gminy Miejskiej Głogów, a także być uczniem lub studentem i posiadać aktualną legitymację. Za dwa tygodnie pracy młodzi ludzie otrzymają 705 zł brutto.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..