Opublikowany: pon, Sie 19th, 2019

Autostrada A4: 10 aut w rowie. Będą utrudnienia

Fot. ilustracyjna

Uwaga, kierowcy! Spore utrudnienia w ruchu na autostradzie A4, w kierunku Wrocławia, które mogą potrwać nawet kilka godzin. Na wysokości zjazdu na Legnickie Pole kierowca lawety wiozący 9 samochodów osobowych wpadł do rowu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9.30, na 96. kilometrze autostrady A4, tuż przy zjeździe na Legnickie Pole, w kierunku Wrocławia.

– Kierujący 24-latek najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i wjechał do rowu. Przewoził lawetą 9 samochodów osobowych, które obecnie leżą w przydrożnym rowie – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Początkowo całkowicie zablokowany był prawy pas ruchu. Na miejscu pracują policjanci, którzy będą potrzebowali dużego wsparcia w wyciągnięciu aut z rowu i całkowitym usunięciu utrudnień.

– W najbliższych godzinach należy spodziewać się utrudnień na drodze. Apelujemy do kierowców zmierzających autostradą A4 w kierunku Wrocławia o zachowanie ostrożności – dodaje rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..