Opublikowany: śr, Gru 18th, 2019

Autobus uderzył w busa. 2 pasażerów w szpitalu (FOTO)

Prawdopodobnie to nieuwaga kierowcy autobusu MPK była przyczyną zdarzenia, do którego doszło dziś na ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego. Wskutek zderzenia z busem dwoje pasażerów miejskiej komunikacji trafiło do szpitala.

Dziś po godz. 9 przy Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Legnicy zderzył się z busem.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem, jadąc ulicą Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w kierunku centrum nie dostosował się do sygnalizatora świetlnego, nadającego sygnał czerwony i zderzył się z pojazdem wyjeżdżającym z ul. Rzemieślniczej – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z legnickiej policji.

Wskutek zdarzenia dwie osoby podróżujące autobusem zostały przewiezione do szpitala. Jeden pas ruchu był zablokowany przez blisko godzinę. Na miejscu pracowali policjanci, a także służby MPK. Badanie alkomatem potwierdziło, że obaj kierowcy uczestniczący w kolizji byli trzeźwi.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..