Opublikowany: pon, Sty 14th, 2019

Auto pełne narkotyków

Fot. Ilustracyjna

36-letni kierowca był poszukiwany i prowadził mimo zakazu, ale na tym nie koniec jego przewinień. Przeszukując jego samochód policjanci natknęli się na ponad 200 porcji amfetaminy i kilka działek marihuany. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

Na trop właściciela nielegalnych używek wpadli chojnowscy dzielnicowi, którzy zatrzymali jego iveco do kontroli w Okmianach. – Podczas sprawdzania dokumentów, wyszło na jaw, że mężczyzna nie ma przy sobie prawa jazdy. Funkcjonariusze natychmiast sprawdzili jego dane w policyjnym systemie. Już po chwili okazało się, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych jak i również wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Na tym jednak nie koniec problemów 36-latka. Okazało się, że mężczyzna ukrywał w podłokietniku amfetaminę i “trawkę”. Jak szacują stróże prawa, z narkotyków można było przygotować ponad 200 porcji rynkowych.

– Ponadto okazało się, że od dwóch dni mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu świętokrzyskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – dodaje mł. asp. Ekiert.

Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi nawet 3-letnia odsiadka. Z kolei za niestosowanie się do sądowego zakazu może trafić za kraty nawet na 5 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..