Opublikowany: czw, Mar 26th, 2020

Audi wypadło z drogi i koziołkowało. Pasażer zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło w gminie Ścinawa. Auto po uderzeniu w skarpę kilka razy koziołkowało. 35-letni pasażer zginął na miejscu.

W środowe popołudnie doszło do wypadku na drodze pomiędzy Dziewinem a Dłużycami.

– Kierujący audi nie dostosował prędkości do panujących warunków. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, a następnie uderzył w skarpę. Auto wybiło do góry i spadło na pole, a później samochód kilka razy koziołkował – mówi aspirant Krzysztof Pawlik, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Audi przygniotło pasażera pojazdu. 35-letni mężczyzna zginął na miejscu. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował 36-letniego kierowcę w ciężkim stanie do szpitala w Legnicy.

– Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych – dodaje Pawlik.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że obaj mężczyźni nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

źródło: Lubin.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..