Opublikowany: pon, Cze 10th, 2019

Arkadiusz Baranowski stracił stanowisko

Wiceprzewodniczący legnickiej rady miejskiej Arkadiusz Baranowski nie jest już szefem miejscowego oddziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Informację potwierdzają przedstawiciele WFOŚiGW we Wrocławiu, o powodach nie chcą dziś jednak informować.

Niespełna rok stanowisko pełnomocnika zarządu WFOŚiGW w Legnicy pełnił Arkadiusz Baranowski z PiS. Szefem legnickiego oddziału został niespełna rok temu, dziś przedstawiciele Funduszu we Wrocławiu potwierdzili, że funkcji już nie pełni.

Nie udało nam się skontaktować z byłym już szefem Funduszu w Legnicy, który w ubiegłorocznych wyborach walczył o fotel prezydenta nadkaczawskiego miasta. Przedstawiciele WFOŚiGW nie podają powodów decyzji, w kuluarach mówi się jednak, że odwołanie Baranowskiego to dalsze konsekwencje nieformalnego sojuszu w radzie miejskiej z PO, którego był orędownikiem. W połowie maja, podobnie jak inny radny PiS-u, Łukasz Laszczyński, został zawieszony w prawach członka partii. Szefem jej miejskiego zarządu przestała być również posłanka Ewa Szymańska.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..