Areszt za brutalny rozbój

Pobił nastolatka, zabrał mu telefon i uciekł. Po chwili wrócił i groźbami wymusił podanie kodu do skradzionej komórki. Sprawca brutalnego rozboju jest już w rękach głogowskiej policji. Czeka go surowa kara.

Pokrzywdzony 14-latek wraz z kolegą siedział na ławce w centrum miasta. W pewnym momencie podjechał do nich samochód osobowy. Z pojazdu wysiadł młody mężczyzna i zażądał od nastolatka, aby oddał mu telefon komórkowy.

Oczywiście nastolatek nie chciał oddać swojego telefonu i natychmiast dostał uderzony w twarz. Mężczyzna wyrwał mu telefon z ręki i zaczął grozić, że jeśli powiadomi policję o całym zajściu to spotkają go przykre konsekwencje mówi oficer prasowy głogowskiej komendy Bogdan Kaleta.

23-letni sprawca wrócił z powrotem do samochodu i odjechał z miejsca zdarzenia. Jednak po kilku minutach wrócił.

Ten mężczyzna był na tyle bezczelny, że po chwili wrócił i kazał nastolatkowi podać kod do skradzionego wcześniej telefonu. Sprawca został szybko zatrzymany, a policjanci odzyskali urządzenie, które było celem tego rozboju – dodaje Bogdan Kaleta.

Brutalne działanie mężczyzny znalazło odzwierciedlenie w decyzji sądu, który aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..