Opublikowany: pon, Maj 20th, 2019

Znamy dokładny program Dni Złotoryi!

Koncerty zespołu Lady Pank i Ryszarda Rynkowskiego to największe atrakcje muzyczne podczas tegorocznych Dni Złotoryi. Oprócz tego będzie też pokaz laserów, dużo akrobatyki, tańca, biegania i chodzenia z kijami, turniej piłki ręcznej, baśniowe widowiska i zabawy dla dzieci, zawody małych siłaczy.

Dni Złotoryi zaczną się w piątek 24 maja tradycyjnym korowodem mieszkańców ulicami najstarszego grodu w Polsce, a zakończą w niedzielę 26 maja – nietuzinkowo, bo „Snem nocy letniej”, czyli megaspektaklem w wykonaniu artystów z Ocelota. Tego samego dnia obchodzić będziemy uroczyście w ośrodku kultury i na głównej scenie 50-lecie złotoryjskiej akrobatyki. Z kolei w sobotę w ramach Dni Złotoryi organizowany jest turniej szczypiornistów upamiętniający Michała Stalskiego.

Przypomnijmy, że większość imprez podczas święta miasta odbędzie się w tym roku wyjątkowo na błoniach przy ul. Lubelskiej. Scena zostanie ustawiona obok boiska sportowego. Na Lubelską będzie można dojechać z całego miasta bezpłatną komunikacją miejską.

W programie Dni Złotoryi tradycyjnie również znalazły się mistrzostwa Polski w płukaniu złota. 26. Ta ciekawa rywalizacja toczyć się będzie na terenie złotoryjskiego zalewu.

Szczegółowy program tegorocznych Dni Złotoryi na poniższym plakacie.

.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..