Akcja łowców pedofilów pod Legnicą (WIDEO)

Ubierz sukienkę w kwiaty, koniecznie bez rajstop i majteczki w cekinowe serduszka – instruował 12-latkę, bo "tak chciał ją rozbierać". 35-latek myślał, że rozmawia z dzieckiem, jednak wpadł w pułapkę łowców pedofilów. Jak się okazuje, 20 lat temu mężczyzna trafił za kraty za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Dziś w całej wsi nie ma osoby, która odważy się powiedzieć o nim złe słowo.

Tworzą konta wabiki w portalach społecznościowych i gromadzą dowody w rozmowach przez komunikator, by ostatecznie zatrzymać pedofila, który stawia się na spotkanie, najczęściej z 12-letnim dzieckiem. Tak było w przypadku mieszkańca jednej z wsi na terenie powiatu legnickiego. 35-latek nie stawił się w umówionym miejscu, ale łowcy z grupy ECPUP jeszcze tego samego dnia zastali go na gospodarstwie brata, we wsi pod Legnicą i przekazali w ręce policji.

Więcej w materiale wideo TV Regionalna.pl:

Jak się okazuje, mężczyzna kilka lat temu wyszedł z więzienia, gdzie w wieku 15 lat trafił za brutalne morderstwo znacznie starszej kobiety. Tamtejsza zbrodnia wstrząsnęła regionem, nastolatek zabił bowiem dla kilku złotych. Dziś nikt we wsi nie chce oficjalnie wypowiedzieć się na jego temat w obawie przed zemstą. Tym bardziej, że – jak ustaliliśmy – nie został zatrzymany, a jedynie objęty dozorem policji.

Przedstawiciele legnickiej prokuratury nie komentują sprawy, oficjalny komunikat ma zostać opublikowany dopiero jutro. Wiadomo natomiast, że 35-latek będzie odpowiadał art. 200 kodeksu karnego, tj. seksualne wykorzystanie małoletniego.

Dodaj komentarz

*

code