Nocna „wizyta” w przyczepie kempingowej.

DSC00093LUBIN. Dwóch nastolatków włamało się do przyczepy kempingowej na os. Przylesie w Lubinie. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. O nocnej „wizycie” młodych mężczyzn policjantów poinformowała jedna z mieszkanek miasta.

Tylko dzięki czujności lubinianki udało się zatrzymać dwóch nastolatków, którzy włamali się do przyczepy kempingowej. Podejrzenia kobiety wzbudził widok dwóch osób wchodzących w nocy do jej wnętrza.

– Gdy funkcjonariusze przybyli we wskazane miejsce zastali w przyczepie dwóch mężczyzn. Panowie siedzieli w środku i mieli przy sobie alkohol- mówi Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Nie udało się ustalić, jaki był cel „wizyty” nastolatków w przyczepie, pytani o to przez policjantów odpowiedzieli, że nie wiedzą po co tam weszli. Włamywacze zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni zanim weszli do przyczepy kempingowej uszkodzili jej drzwi i zamek, powodując w ten sposób straty w wysokości ok. 600 złotych. Zatrzymani są mieszkańcami Lubina w wieku 17 i 18 lat. Za zniszczenie cudzego mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

SZAT

Dodaj komentarz